ONLINE MÜLAKAT DENEYİMİ

İş görüşmesinde herşeyi doğru yapabilmen için geri bildirim verelim!

İş görüşmeleri, kısıtlı bir sürede, güçlü yetkinliklerini etkileyici şekilde aktarman gereken önemli görüşmeler… Herşeyi doğru yaptığından emin olmak ve diğer adaylar arasından neemin olmak ister misin?

NE KAZANACAĞIM?

Program sonunda,

 

  1. Sana ait bilgilerle, senin için özel olarak kurgulanmış bir mülakat simülasyonu yaparak bilgi ve becerilerini test etmiş,
  2. İş görüşmende sergileyeceğin performans hakkında bilgi sahibi olmuş,
  3. Yapacağın iş görüşmelerinde nasıl davranman gerektiğini öğrenmiş,
  4. Hangi yönlerini ve deneyimlerini ön plana çıkarman gerektiğinin farkına varmış,
  5. Çalışmak istediğin alanlar için nasıl daha verimli başvurularda bulanabileceğin hakkında yeni bilgiler edinmiş olacaksın.

Bu program ile iş görüşmelerinde nasıl bir performans sergilediğini öğrenmiş ve gelecekte yapacağın görüşmelerde nasıl davranman gerektiğine dair önemli bilgiler edinmiş olacaksın.

Doğru bir şekilde öne çıkaracağın güçlü yetkinliklerin sayesinde seninle aynı işe başvurmuş adaylar arasından öne çıkma şansı yakalacaksın.

Özgeçmişin ve tecrübelerin üzerinden katılacağın sana özel olarak kurgulanan Online Mülakat Deneyimi Programı sonunda kariyer danışmanından alacağın ve başka hiçbir yerde ulaşamayacağın performans değerlendirmesi sayesinde yapacağın diğer mülakatlar için hazır olacaksın.

Mülakatlarda nasıl davranman gerektiğini öğrenmek istiyorum diyorsan bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi almaya ne dersin? İşe alım uzmanlarımız ve destek ekibimiz sorularını yanıtlamak için seni bekliyor! 

BAŞKA NELER OLACAK PROGRAMDA?

Verdiğin bilgiler doğrultusunda senin için özel olarak hazırlanmış bir mülakata gireceksin.

Mülakat sonrasında çalışmak istediğin iş alanlarında hangi yetkinliklerini ön plana çıkarman gerektiğine dair işe alım uzmanından geri bildirim alacaksın.

Performansını üst seviyelere çıkarabilmen için eksik veya hatalı davrandığın yerler hakkında bilgi edineceksin.

İşe alım uzmanından aldığın tavsiyeler sayesinde; gerçekleştireceğin iş görüşmelerinde kendini en doğru şekilde ifade edebilmenin yolunu öğreneceksin.

NEREYE GELMEM GEREKECEK?

Sana iyi bir haberimiz var :)

İnsana Yatırım’da programlarımızın tümü online gerçekleşiyor. Bir bilgisayara veya mobil cihaza sahip olman yeterli. Bulunduğun yerden ayrılmadan programlarımıza katılabileceksin.

Neden online merak ediyor musun? Buraya tıkla.