KARİYERİNİ PLANLA ÜNİVERSİTELİ

Geleceğini erteleme! Gel, seni kampüsten hayalindeki işe ulaştıracak yolu birlikte çizelim.

Seninle aynı akademik geçmişe sahip binlerce aday arasından ne istediğini bilen ve istediğine ulaşmak için kendine yatırım yapmış bir aday olarak öne çıkmak ister misin? 

NE KAZANACAĞIM?

Program sonunda,

  1. Güçlü yanlarını ortaya çıkarmış,
  2. Çalışma hayatında sergileyeceğin davranışları ve kişilik özelliklerine en uygun ve çalışmaktan mutluluk duyacağın iş alanını öğrenmiş,
  3. Hedefini belirlemiş,
  4. İş dünyasını ve şirket tiplerini yakından tanıma şansı elde etmiş,
  5. Yetkinlik, iletişim ve yetenek haritanı ortaya çıkarmış,
  6. Hiçbir yerde bulamayacağın Yetkinlik Geliştirme Atölyesi ile yatırım yapman gereken yetkinliklerini geliştirme fırsatı edinmiş,
  7. Seninle aynı akademik geçmişe sahip binlerce aday arasından ne istediğini bilen ve istediğine ulaşmak için kendine yatırım yapmış bir aday olarak öne çıkıyor olacaksın.


Ayrıca program sonunda Kariyer Planlama Derneği’nden alacağın Referans Mektubu ile program boyunca edindiğin kazanımları ve iş dünyasına nasıl hazırlandığını anlatabilecek ve yetkinliklerini kanıtlayabileceksin.

Tüm bunlar nasıl mı olacak? Bizimle hemen iletişime geçip daha detaylı bilgi almaya ne dersin? İnsana Yatırım Ekibi olarak sana yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

BAŞKA NELER OLACAK PROGRAMDA?

Güçlü yönlerini ve geliştirmen gereken özellikleri yolun başında fark ederek, kendini net tanımlama ve karşındaki insanlara anlatabilme farkındalığını kazanacaksın.

Kişilik özelliklerini ve mesleki yönelimlerini ortaya çıkaracak uygulamalar ve kariyer danışmanınla yapacağın çalışmalar sayesinde kariyer hedefini net olarak belirleyebilecek ve “Okulu bitirince hangi işte çalışacağım?” sorusunun cevabını bulacaksın.

Yetkinlik kavramı ile tanışacak ve iş hayatında senin tercih edilmeni sağlayacak bu kavramın ne kadar önemli olduğunu iş dünyasından profesyonellerden duyma şansı elde edeceksin.

“Yetkinliklerim ve seviyeleri nelerdir?” sorusunun cevabını yapacağın uygulamalar ve mülakatlar ile öğrenecek kariyer danışmanın sayesinde hedefine nasıl ulaşabileceğine dair yol ve yetkinlik haritanı ortaya çıkartacaksın.

Kariyer hedefini göz önünde bulundurarak danışmanınla birlikte yetkinlik haritana eklenmesi ya da haritanda güçlendirilmesi gereken bölgeleri belirleyecek ve iş dünyasına girmeden önce gerekli donanıma sahip olman için çalışmalar gerçekleştireceksin.

Yapacağın çalışmalar sayesinde hiçbir yerde edinemeyeceğin tecrübeler kazanacak hedefine ulaşmak için neler yapabileceğini ve potansiyelini göreceksin.

Kendini tanıyarak belirlediğin kariyer hedefine ulaşabilmek için neler yapman gerektiğini öğrenecek ve bu program sayesinde edindiğin bilgileri tüm hayatında uygulayabileceksin.

NEREYE GELMEM GEREKECEK?

Sana iyi bir haberimiz var :)

İnsana Yatırım’da programlarımızın tümü online gerçekleşiyor. Bir bilgisayara veya mobil cihaza sahip olman yeterli. Bulunduğun yerden ayrılmadan programlarımıza katılabileceksin.

Neden online merak ediyor musun? Buraya tıkla.

KARİYERİNİ PLANLA ÜNİVERSİTELİ  MODÜLER BİR PROGRAMDIR DETAYLAR İÇİN LÜTFEN BUTONA TIKLA

    •                                                                  MODÜLLER