NEDEN ONLINE?

Neden Online?

NEDEN ONLINE?

İnsana Yatırım’ ın “Neden Online” olduğunu lafı fazla uzatmadan  3 basit başlık altında açıklamak istiyoruz

1.Daha fazla insana ulaşmak

Kariyerinde doğru değişiklikler yapmak istiyorsan doğru insanlardan yani belli bir bilgiye, tecrübeye ve başarı seviyesine sahip kişilerden yararlanman gerekiyor.

Ne yazık ki çoğumuz bulunduğumuz şartlar itibari ile doğru insanı bulamıyor, bulsak dahi o kişiden doğru şekilde faydalanamayabiliyoruz.

Tüm bunlardan dolayı da günümüzde birçok insan kariyeri konusunda doğru şekilde yönlendirilmediğinden ne yapacağını bilemez halde.

Biz de doğru insanların ulaşılabilirliğini arttırmak, daha fazla sayıda kişiye fayda sağlamalarını, destek vermelerini, insanların kariyerlerinde kalıcı dokunuşlar yapabilmelerini sağlamak amacıyla böyle bir platform oluşturduk.

Bu platform sayesinde de mekan kavramını ortadan kaldırarak nerede olursan ol kariyerinle ilgili doğru desteği bulabilmene olanak sağladık …

2.Bu özel ekipten verimli şekilde faydalanmak

Doğru kariyer planı için doğru insan fikri ile;

Ekibimizdeki her bir kariyer danışmanını alanında uzman, yıllardır bir şekilde insanların kariyerlerine dokunan ve gerçek hayatında profesyonel bir iş hayatı sürdüren kişilerden oluşturduk.

Bu ekip, özel bir ekip ve insanlara destek sağlamak amacıyla burada bulunuyor.

Bu kadar özel bir ekibi oluşturan bu kişilerin de her boş anının belli bir lokasyona bağlanmaksızın destek sağlayacak şekilde ayarlanması gerekiyor. Bunu da ancak en verimli şekilde online sistemleri kullanarak yapabiliyoruz.

Bir örnekle açıklamak gerekirse; danışmanın sana akşam 8 ve 9 saatleri arasında yüz yüze görüşmek için uygun olduğunu söyledi fakat senin hayat şartların gereği böyle bir görüşmeye katılma şansın yok ve yararlanabileceğin doğru insandan belki de sırf bu yüzden bir fayda sağlayamayacaksın. E o zaman neden kendini mekana bağlı hissediyorsun ve kendini böyle bir destekten mahrum bırakıyorsun?

Yüz yüze görüşmenin sana doğuracağı ekstra maliyetlerden bahsetmiyoruz bile.

3.Görüşmelerimizi yüksek performansta gerçekleştirelebileceğimiz platforma sahip olmak

Dünyanın en iyi online eğitim platformlarında kullanılan Adobe Connect alt yapısı ile kullandığımız platformda görüşme odalarımızda yapılan görüşmelerin çok yüksek performansta yapıldığını yıllardır test ediyoruz ve kalitesine güveniyoruz. Ama senin de kafanda bir soru işareti kalmaması için bu platformu test edebileceğin ücretsiz bir Test Sürüşü programı kurguladık. Bu program sayesinde görüşmelerimizin nasıl bir ortamda gerçekleşeceğini kendin test edebilirsin.

TEST SÜRÜŞÜ PROGRAMINA KATIL

Yorumunu paylaş